Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Redzikowo
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Podstawowe dane

Funkcje organów w gminie sprawują: Rada Gminy Redzikowo, która składa się z 15 radnych oraz Wójt Gminy Redzikowo.

Urząd Gminy Redzikowo jest jednostką pomocniczą Wójta, który za jej pomocą realizuje zadania gminy. Urząd Gminy działa na podstawie Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Gminy Redzikowo. Regulamin ten określa strukturę wewnętrzną Urzędu oraz zasady kierowania, działania Urzędu, wydawania norm wewnętrznych, a także sposób załatwiania skarg i wniosków mieszkańców.

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Redzikowo jest urzędowym publikatorem teleinformatycznym, za pośrednictwem, którego wytworzone oraz znajdujące się w posiadaniu Urzędu Gminy informacje publiczne w rozumieniu ustawy o dostępie do informacji publicznej oraz inne informacje określone przepisami prawa, są powszechnie udostępniane:
- na stronie internetowej,
- archiwum na stronie internetowej,

Zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej za udostępnianie informacji publicznych w BIP odpowiada Wójt Gminy Redzikowo. Informacje publiczne, które  nie zostały opublikowane w BIP są udostępniane na wniosek interesanta niezwłocznie lub nie później niż w ciągu 14 dni od dnia złożenia wniosku, w wyjątkowych sytuacjach informacja  może być udostępniona w terminie nie dłuższym niż w ciągu 2 miesięcy od dnia złożenia wniosku.

 

URZĄD GMINY REDZIKOWO
ul. Sportowa 34
76-200 Słupsk
tel. 059 842 84 60 / 69
e-mail: info@gminaredzikowo.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Stawiszyński 25-02-2008 09:07
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 24-02-2008
Ostatnia aktualizacja: Piotr Stawiszyński 29-12-2023 08:53