Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Słupsk
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Podstawowe dane

Podstawowym aktem prawnym określającym ustrój gminy - Słupsk jest ustawa z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz Statut  Gminy Słupsk wydany na jej podstawie. Funkcje organów w gminie sprawują: Rada Gminy Słupsk, która składa się z 15 radnych oraz Wójt Gminy Słupsk.

Urząd Gminy Słupsk jest jednostką pomocniczą Wójta, który za jej pomocą realizuje zadania gminy. Urząd Gminy działa na podstawie Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Gminy Słupsk. Regulamin ten określa strukturę wewnętrzną Urzędu oraz zasady kierowania, działania Urzędu, wydawania norm wewnętrznych, a także sposób załatwiania skarg i wniosków mieszkańców.

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Słupsk jest urzędowym publikatorem teleinformatycznym, za pośrednictwem, którego wytworzone oraz znajdujące się w posiadaniu Urzędu Gminy informacje publiczne w rozumieniu ustawy o dostępie do informacji publicznej oraz inne informacje określone przepisami prawa, są powszechnie udostępniane:
- na stronie internetowej,
- archiwum na stronie internetowej,

Zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej za udostępnianie informacji publicznych w BIP odpowiada Wójt Gminy Słupsk. Informacje publiczne, które  nie zostały opublikowane w BIP są udostępniane na wniosek interesanta niezwłocznie lub nie później niż w ciągu 14 dni od dnia złożenia wniosku, w wyjątkowych sytuacjach informacja  może być udostępniona w terminie nie dłuższym niż w ciągu 2 miesięcy od dnia złożenia wniosku.

 

 

URZĄD GMINY SŁUPSK
ul. Sportowa 34
76-200 Słupsk
tel. 059 842 84 60 / 69
e-mail: 
info@gminaslupsk.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Stawiszyński 25-02-2008 09:07
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 24-02-2008
Ostatnia aktualizacja: Piotr Stawiszyński 13-05-2013 07:50