Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Słupsk
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Statut Gminy Słupsk - konsultacje społeczne.

Zapraszamy do konsultacji projektu uchwały "w sprawie Statutu Gminy Słupsk". Rozpoczęcie konsultacji nastąpi w dniu 18.08.2016 r., a zakończenie w dniu 2.09.2016 r. Projekt uchwały można pobrać ze strony www.gminaslupsk.pl oraz ze strony www. bip.slupsk.gov.pl w zakładce „konsultacje społeczne”. Projekt został także wywieszony na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy Słupsk.

Opinie i uwagi należy składać na piśmie w sekretariacie Urzędu Gminy lub przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres bozenaj@gminaslupsk.pl lub pocztą tradycyjną na wyznaczonym do tego formularzu pobranym ze strony www urzędu, na adres: Urząd Gminy Słupsk, ul. Sportowa 34, 76-200 Słupsk lub przynieść osobiście do Sekretariatu Urzędu. Warunkiem udziału organizacji w konsultacjach jest podanie następujących informacji: nazwa i adres, dane rejestrowe, osoby uprawnione do reprezentowania organizacji oraz nazwisko i imię osoby zgłaszającej udział organizacji w konsultacjach.

Za przeprowadzenie konsultacji odpowiedzialny jest Inspektor ds. obsługi Biura Rady Gminy w Urzędzie Gminy Słupsk, tel. 59 8428460 wew. 37

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Stawiszyński 18-08-2016 18:38
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Bożena Jugowiec 18-08-2016
Ostatnia aktualizacja: Piotr Stawiszyński 08-09-2016 11:34