Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Słupsk
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Zaproszenie Zarząd Główny Polskiego Klubu Ekologicznego zaprasza jednostki administracyjne posiadające własne ścieżki dydaktyczne do udziału w konkursie Ścieżka Dydaktyczna Roku 2008.

Zarząd Główny Polskiego Klubu Ekologicznego zaprasza jednostki administracyjne posiadające własne ścieżki dydaktyczne do udziału w konkursie Ścieżka Dydaktyczna Roku 2008.

Konkurs jest częścią ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej promującej ochronę walorów przyrodniczo cennych regionów Polski, finansowany ze środków Unii Europejskiej i objęty honorowym patronatem Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli oraz Piotra Boronia Członka Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji a także wsparciem Ministra Środowiska. Prosimy uprzejmie o przekazanie informacji dyrektorom szkół znajdujących się na Waszym terenie. Udział w konkursie przyczyni się do popularyzacji dziedzictwa kulturowego naszego województwa oraz do poszerzenia wiedzy o walorach przyrodniczych województwa pomorskiego w społeczeństwie. Szczegóły konkursu w regulaminie.

Szczegóły w pliku załącznika.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Stawiszyński 23-04-2008 21:14
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 23-04-2008
Ostatnia aktualizacja: - 23-04-2008 21:14