Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Słupsk
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

OBWIESZCZENIE. Wojewoda Pomorski zawiadamia o postępowaniu administracyjnym w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji w zakresie terminalu regazyfikacyjnego skroplonego gazu ziemnego w zakresie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości objętych tą decyzją, dla niżej wymienionej inwestycji:

WI-I.747.2.2011.JW.WW

OBWIESZCZENIE
Na podstawie art. 8 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2009 roku o inwestycjach w zakresie terminalu regazyfikacyjnego skroplonego gazu ziemnego w Świnoujściu (Dz.U. Nr 84, poz. 700)

Wojewoda Pomorski zawiadamia, że zgodnie z art. 5 ust. 1, art. 38 pkt 2 lit. b w związku z art. 24 ust. 1 powyżej przywołanej ustawy, dnia 18 marca 2011 roku zostało wszczęte – na wniosek ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o., ILF Beratende Ingenieure ZT Gmbh, pełnomocnika Operatora Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A. z siedzibą w Warszawie – postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji w zakresie terminalu regazyfikacyjnego skroplonego gazu ziemnego w zakresie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości objętych tą decyzją, dla niżej wymienionej inwestycji:

Budowa gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 relalcji Szczecin - Gdańsk wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi na terenie województwa pomorskiego w powiecie słupskim oraz mieście Słupsk - etap IV, na działkach ewidencyjnych o numerach:

Szczegóły w pliku załącznika.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Stawiszyński 23-03-2011 09:00
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 23-03-2011
Ostatnia aktualizacja: - 23-03-2011 09:00