Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Redzikowo
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Sesja XXXVIII - 27 czerwca 2014 r.

Zgodnie z Uchwałą Nr XLIII/383/2010 Rady Gminy Słupsk z dnia 28 października 2010 roku w sprawie zasad określających szczegółowy sposób konsultowania z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji do publicznej wiadomości, od dnia 20 czerwca 2014 do 27 czerwca 2014 roku zostały poddane następujące projekty uchwał:

 • Uchwała Rady Gminy Słupsk z dnia 9 czerwca 2014 r. w sprawie wysokości i zasad ustalenia dotacji celowej dla podmiotów prowadzących żłobki lub kluby dziecięce na terenie Gminy Słupsk.
 • Uchwała Rady Gminy Słupsk z dnia 9 czerwca 2014 r. w sprawie w sprawie ustalenia opłat za niektóre świadczenia publicznego przedszkola i publicznych punktów przedszkolnych prowadzonych przez Gminę Słupsk.
 • Uchwała Rady Gminy Słupsk z dnia 13 czerwca 2014 r. w sprawie przyjęcia „Lokalnego programu wspierania edukacji dzieci i młodzieży z terenu Gminy Słupsk”.
 • Uchwała Rady Gminy Słupsk z dnia 28 maja 2014 r. w sprawie zwolnień od podatku od nieruchomości w ramach programu pomocy de minimis na wspieranie nowych inwestycji i tworzenie nowych miejsc pracy na terenie Gminy Słupsk.
 • Uchwała Rady Gminy Słupsk z dnia 13 czerwca 2014 r. w sprawie poboru w drodze inkasa podatku rolnego od osób fizycznych, podatku od nieruchomości od osób fizycznych, łącznego zobowiązania pieniężnego od osób fizycznych i zaległości podatkowych oraz określenia inkasentów i wysokości wynagrodzenia za inkaso.
 • Uchwała Rady Gminy Słupsk z dnia 12 czerwca 2014 r. w sprawie ustalenia wysokości stawek opłat za zajęcie 1 m2 pasa drogowego dróg powiatowych i dróg gminnych, dla których zarządcą jest Gmina Słupsk.
 • Uchwała Rady Gminy Słupsk z dnia 12 czerwca 2014 r. w sprawie nadania nazwy ulicy w obrębie geodezyjnym Krępa gm. Słupsk.
 • Uchwała Rady Gminy Słupsk z dnia 12 czerwca 2014 r. w sprawie nadania nazwy ulicy w obrębie geodezyjnym Głobino, gm. Słupsk.
 • Uchwała Rady Gminy Słupsk z dnia 12 czerwca 2014 r. w sprawie nadania nazwy ulicy w obrebie geodezyjnym Swochowo, gm. Słupsk.
 • Uchwała Rady Gminy Słupsk z dnia 12 czerwca 2014 r. w sprawie poboru w drodze inkasa opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz określenia inkasentów i wysokości wynagrodzenia za inkaso.
 • Uchwała Rady Gminy Słupsk z dnia 20 czerwca 2014 r. w sprawie określenia szczegółowych zasad, sposobu i trybu umarzania, odraczania terminu spłaty oraz rozkładania na raty należności pieniężnych mających charakter cywilnoprawny przypadających Gminie Słupsk, jak również jednostkom podległym, oraz wskazania organu do tego uprawnionego.

Projekty zostały zamieszczony w wyżej wymienionym terminie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej w zakładce „organizacje pozarządowe”. Projekt uchwały pojawiły się także na tablicy ogłoszeń w budynku Urzędu Gminy Słupsk. W ciągu 7 dni nie wpłynęły żadne uwagi dotyczące wyżej wymienionych.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Stawiszyński 04-07-2014 14:08
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Ewa Dorota Guzińska 04-07-2014
Ostatnia aktualizacja: - 04-07-2014 14:08